top of page

Casmate Magic Oil ile 10 Etki Bir Arada

Cosmate Magic Oil Vücut Bakım Yağı, her kadının vazgeçilmez ürünü olmaya aday bir üründür. İçeriğindeki organik sertifikalı Argan yağı, St John’s Wort Yağı, CPR Üzüm Çekirdeği Yağı, Kenevir Tohumu Yağı ve Jojoba Yağı gibi değerli yağlarla cildinize ihtiyaç duyduğu tüm bakımı sunar.

Bu ürün, tam 10 farklı kozmetik ürünün yerini alır. Siz de tüm bu ürünleri almaya gerek kalmadan, sadece Cosmate Magic Oil ile tüm bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik, profesyonel sonuçlar elde etmek de mümkün.


Magic Oil, vücut bakımı için kullanabileceğiniz üst düzey bir yağdır. Duşta kullanabileceğiniz mükemmel bir vücut kremi, suya dayanıklı bir makyaj temizleme ürünü, hassas ciltler için masaj yağı, tüm ciltler için kullanabileceğiniz bir yüz kremi, durulanmayan saç bakım yağı, durulan duşta saç bakım kremi, çözülebilir nemlendirici banyo yağı, yoğun nemlendirici el kremi ve hassas bebek bakım yağıdır.


Saç bakımı için de mükemmel bir seçenek olan Cosmate Magic Oil, yazın güneşin ve tuzun yıpratıcı etkilerine karşı saçları nemlendirir ve besler. Kışın da soğukların yıpratıcı etkilerine karşı koruma sağlar. Yüz bakımı için de ideal bir seçenek olan Cosmate Magic Oil, kurumuş ciltleri nemlendirerek pürüzsüz ve yumuşak bir his sağlar. Hassas ciltler için uygun olan bu ürün, allerjen içermeyen koku barındırır ve yüz bölgesindeki gözenekleri tıkamaz. Akne ve siyah nokta oluşumunu engeller.


Cosmate Magic Oil, paraben, koruyucu, parafin, silikon ve boya gibi zararlı maddeler içermez. Doğal ve organik içeriği sayesinde cildinize zarar vermez ve tamamen güvenlidir. Siz de Cosmate Magic Oil ile tüm bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Hem doğal, hem de etkili içeriği sayesinde, cildinizi ve saçlarınızı güzelleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Hemen almak için güvenli ve hızlı e-ticaret sitesi ÜrünBakıyorum.com 'dan sipariş verebilirsiniz.

Üstelik ÜrünBakıyorum.com üzerinden en düşük fiyat garantisi ile ucuza alabilirsiniz.


תגובות


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page