Dell Inspiron 7567 Gaming Laptop 🎮


Bu konuda yaptığımız birçok inceleme bulunuyor. İnceleme videosu için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli. 

https://youtu.be/aui7cHQMWGw 

Dell Inspiron 7567 15 inch Gaming Laptop gerçekten bir performans canavarı. Bizim yaptığımız inceleme videosunu yayınlamamızın ardından onkadar çok ürün satıldı ki, piyasada bu laptoptan kalmadı desek yeridir.

Şimdi gelelim incelememize;

IPS ekrana sahip olmayan bu laptop, istenilirse ürünbakıyorum üzerinden de ufak bir ücret karşılığında temin edilebilir ve ekran değiştirilerek   IPS ekranlı bir oyun canavarına dönüştürülebilir.

Cihazın oyun performans değerleri bir gerçekten laptop için harika. PUBG oyununu akışkan olarak ortalama 60fps ile oynayabiliyorsunuz.

Ürünün dış kaplaması mat ve üzerinde parmak izi bırakmıyor. Ayrıca çok da sağlam bir görünüme sahip.

Yine dizayn olarak, cihazın arka kısmında bulunan fanlar da apayrı bir hava katmış olarak göze çarpıyor ve oldukça spor duruyor.

Uzun sözün kısası, eğer bir oyun laptop’ı almak istiyorum diyorsanız bu cihaz sizi yolda bırakmaz ve oldukça memnun kalırsınız diye düşünüyoruz.

#dell #Gaming #Laptop #7592 #Bilgisayar #Performans #Ürün #Fiyat #DellGaminglaptop7592 #IPS #Ekran #Grafik #Graphic #Screen

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
SEPET0

HAKKIMIZDA

UrunBakiyorum.com bir Active Production markasıdır. Sizlere en kaliteli ve en iyi ürünleri en uygun fiyata vermeyi kendisine görev olarak belirleyen firmamız, sizlerle var olmaya devam edecektir...

Yeni ve işe yarar bir Ürün Bakıyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz...

YENİ ÇIKANLAR

LED 1080p HD Mini Projektör, Black Box 1080p CAR DVR araç kamerası, Airpods, blutooth kulaklık, Blackmagic Decklink, Acura Temassız Ateş Ölçer, termometre, tansiyon aleti, Wi-Fi kontrollü kameralı Drone, Stres Çarkı, Mac Book için Thunderbolt 3 USB-C hub adaptör, EZ hoparlör ve daha fazlası bu ay Ürün Bakıyorum'da...

  • Gri Instagram Simge
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon

©2017 - URUNBAKIYORUM.COM