Araç Kamerası neden önemli?


Bildiğiniz gibi her gün onlarca trafik kazası oluyor. Yaranalanan ve ölen onlarca insan haberlerini art arda haberlerde duyuyor ve üzülüyoruz. Kaza neden oldu, nasıl oldu, şoför uyudu mu, fren mi patladı? İşte bu gibi soruları yanıtlamak için araç kameraları çok önemli.

Artık günümüzde bir çok ulaşım aracında araç kameralarını görmek mümkün. Bunun en büyük örneği de Rusya'da görülmekte. Çünkü Rusya'da araç kameraları zorunlu. Ülkemizde zorunlu hale gelmesi an meselesi.

Araç kameralarında olması gereken özellikler;

HD 1080p çözünürlük

Sonsuz kayıt imkanı

En az 140 - 160 derece görüş açısı

LED yada LCD ekran

Uygun fiyat / performans oranı

İşte bu özelliklere sahip bir araç kamerası almanın ve kullanmanın zamanı gelmedi mi sizce de?

Böyle bir ürün bakıyorum diyorsanız, size urunbakiyorum.com web sitesinde bulacağınız Black Box DVR 1080p Araç kamerasını tavsiye edebiliriz... Ben de böyle bir ürün bakıyorum diyorsanız, web sayfası üzerinden üzerinden rahatlıkla satın alabileceğiniz bu kamera inanın çok işinize yarayacak.

#kamera #araçkamerası #ipkamera #1080 #hd #carcamera #blackbox

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
SEPET0

HAKKIMIZDA

UrunBakiyorum.com bir Active Production markasıdır. Sizlere en kaliteli ve en iyi ürünleri en uygun fiyata vermeyi kendisine görev olarak belirleyen firmamız, sizlerle var olmaya devam edecektir...

Yeni ve işe yarar bir Ürün Bakıyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz...

YENİ ÇIKANLAR

LED 1080p HD Mini Projektör, Black Box 1080p CAR DVR araç kamerası, Airpods, blutooth kulaklık, Blackmagic Decklink, Acura Temassız Ateş Ölçer, termometre, tansiyon aleti, Wi-Fi kontrollü kameralı Drone, Stres Çarkı, Mac Book için Thunderbolt 3 USB-C hub adaptör, EZ hoparlör ve daha fazlası bu ay Ürün Bakıyorum'da...

  • Gri Instagram Simge
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon

©2017 - URUNBAKIYORUM.COM